Idzie sezon na wyjazdy team building

Maj  to bardzo dobry moment by zaplanować  szkolenie integracyjne. Najczęściej sprawdzone i polecane obiekty są niepozajmowane więc damy radę wynająć ten, który ma odpowiedni teren i sprzęt potrzebne do zamówionego scenariusza atrakcji. A na dodatek jest nie za daleko naszej firmy i podróż nie zajmie kilkanaście godzin.

Jak łatwo się domyślić iż obiekt to zaledwie polowa do fajnego szkolenia team building. Jeżeli planujemy przygotować wyjazd integracyjny bez martwienia się o szczegóły warto wynająć firmę oferującą szkolenia integracyjne i imprezy zwane team building. Szukajmy firmy z referencjami a nie kierujmy się ceną. To żaden problem przyoszczędzić dziesięć procent, i następnie pluć sobie w twarz na swoje niepotrzebne chomikowanie kasy.  weryfikujmy za to staż instruktorów, niepowtarzalność oferowanego scenariusza, zmodyfikowanie agendy do naszych oczekiwań i wreszcie – dbanie o BHP, przede wszystkim gdy będą aktywności forsowne.

Jeżeli szkolenie team building lub wyjazd integracyjny planowany jest na dwieście i więcej uczestników, cała organizacja zajmie nam dwa miesiące. Poukładać kalendarze dla tak wielu  osób bywa będzie bowiem zadaniem wymagającym czasu.  Poza tym znalezienie obiektu , który będzie miał tyle pokoi w szczycie sezonu – to również kłopot.

Na koniec powiedzmy o dwóch  stanowiących mniejszy wyzwanie tematach gdy przygotowujemy firmowy wyjazd integracyjny i wyjazdowe szkolenie team building. Pierwszym jest transport na miejsce eventu, a inna kwestia to ewentualne niespodzianki wieczorne na przykład grill, albo występy jakiegoś satyryka itp.  To też istotne elementy eventu team building i nie możemy o tej części przygotowań zapomnieć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Team building i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>