Symulacje biznesowe

Tych czytelników, których ciekawią polskie Symulacje Biznesowe  namawiam usilnie do przeanalizowania stworzonej przez naszych konsultantów propozycji opisującej symulacje ekonomiczne i gry menedżerskie z wielu obszarów dotykających zadań kierownika, specjalisty i sprzedawcy. Prezentujemy przykładowo symulacje z zarządzania strategicznego, dziedziny międzykulturowej, symulacje integracyjne a jednocześnie symulacje z dziedziny finansów i inwestycji.
Stworzona przez Training Projects oferta prezentuje szereg programów: planszowe, realizowane w plenerze czyli outdoor, opracowane na interaktywnych rekwizytach. Symulacje zostały opracowane dla zespołów liczących razem od pięciu do blisko dwustu graczy. Są zaplanowane na czas od 60 minut do 16 godzin szkoleń o dynamicznym przebiegu i potwierdzonej w testach i badaniach efektywności gdy chodzi o kształtowanie świadomości.
jak łatwo odgadnąć nie są to ani trochę  symulacje losowe. Nie ma w nich  kostki czy rzucania monetą ani tego typu rekwizytów opartych na prostej przypadkowości gry.
Zajmujemy się również projektowaniem oryginalnych gier oraz specjalistycznych symulacji od podstaw na zamówienie, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań.
symulacje projektuje Rafał Szczepanik, renomowany twórca gier. Wdrożył w różnych firmach blisko sto gier dotyczących zagadnień miękkich (np. budowania zespołów i kilkadziesiąt symulacji dla różnorodnych grup uczestników – np. w firmach leasingowych, FMCG, sieciach hurtowni czy nowoczesnych technologiach i przemyśle ciężkim. Rafał napisał w minionych kilkunastu latach chyba największą liczbę symulacji w kraju HR.
Nie prowadzimy tymczasem gier rozgrywanych przez internet. Twierdzimy (a opieramy się na kilkuset warsztatach opartych o symulacje), iż w problemach miękkich a także menedżerskich bywają one znacząco mniej efektywną metodą nauczania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Symulacje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>