Treningu menedżerskie

Od kwietnia serdecznie polecamy nasze najnowsze szkolenie z efektywności osobistej. Jest to warsztat opracowany specjalnie z myślą o handlowcach z przedsiębiorstw  sektora biznesowego z branży Internetowej i nowych technologii, marketingowej a także usługowej.

Szkolenie skupia się na zagadnieniach związanych z nowoczesnym biznesem. Tematyka akcentuje kwestie które szczególnie często pojawiały się w sugestiach uczestników poprzednich szkoleń.  Staramy się w tej chwili odpowiedzieć na potrzeby pracowników w dzisiejszej kryzysowej sytuacji.

Warsztat prowadzi nietypowo nie nasz stały szkoleniowiec Tomasz Stanek . Tym razem postanowiliśmy zdelegować Marii Stanisławskiej, która opracowała ten warsztat. Jest ona młodym jednak wysoce kompetentnym doradcą . Miesiąc temu napisała pracę habilitayjną w zakresie tego szkolenia.

Treningi menedżerskie mamy zamiar organizować w kilku rekomendowanych przez naszych klientów ośrodkach szkoleniowych, które zapewniają dobre sale szkoleniowe. W bunusie oferujemy możliwość skorzystania z dodatkowego wyposażenia hotelu, np. basen, kręgle i masaże.

Wszystkie kwestie techniczne załatwia nasz dośwoadczony kooperant – firma Training Projects. To pod jej marką będzie organizowane to szkolenie. Z uwagi na to że ilość miejsc jest limitowana – dbamy o warsztatowy styl treningów – prosimy o  szybkie rezrwowanie miejsc dla kursantów.

Grupie gwarantujemy po zajęciach materiały poszkoleniowe w postaci segregatora  oraz kwartał bezpłatnych porad telefonicznych, a dodatkowo abonament w naszym serwisie szkoleń online. Zachęcamy do udziału w zajęciach.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>